Inhalatory i akcesoria na Ceneo.pl
Niezbędne w leczeniu zapalenia płuc i oskrzeli oraz wspierające walkę z przeziębieniem - sprawdź je już dziś!
2020-01-28, 10:36

Inhalator - jaki wybrać?

Nie tylko antybiotykoterapia, a co gorsze - leczenie na własną rękę! Inhalatory i akcesoria na Ceneo.pl okazują się doskonałym sposobem na odblokowanie kanałów oddechowych; zapewniają również uczucie ulgi poprzez stopniowe rozszerzanie pęcherzyków płucnych.

Istotne parametry

Urządzenia działają w oparciu o mechanizm stopniowego podgrzewania niewielkich kropelek wody (wzbogaconych często o preparat przepisywany na receptę). Najważniejszym czynnikiem podczas zakupów tego typu urządzenia powinien być parametr MMAD, a więc średnia cząsteczek, które produkt wytwarza w określonym cyklu. Dzięki takiej informacji, pacjent może dostosować rodzaj terapii do możliwości sprzętu. Inhalatory i akcesoria to często sprzęt dostosowany do wieku - znajdziemy urządzenia dla dzieci i starszych (borykających się na przykład z astmą czy nawracającym zapaleniem płuc i oskrzeli).

Inhalatory i akcesoria na Ceneo.pl dla dzieci.

Wraz z akcesoriami - na Ceneo.pl

Najlepiej dokonać wyboru uniwersalnego - w wielu zestawach znajdziesz bowiem dedykowane nakładki i maseczki, nie tylko dla dzieci, ale również i dorosłych. Inhalatory i akcesoria na Ceneo.pl dzielimy również na pneumatyczne i ultradźwiękowe. Warto więc skonsultować się z lekarzem przed podjęciem decyzji zakupowej.

KONTAKT / AUTOR
Szałowe Ceny
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy