Promocje pad xbox one
Chcesz przenieść się do nowych światów? Zostać mistrzem piłki nożnej lub kierowcom rajdowym? Z Padem Xbox One to możliwe!
2018-02-28, 22:32

Zastanawiasz się nad zakupem pada do swojego komputera lub konsoli? Pad Xbox One w promocji będzie świetnym pomysłem zarówno dla laika, jak i profesjonalnego gamera. 

Promocja pad Xbox One - gdzie szukać? 

Kiedy pojawił się na rynku, wywołał dużą sensację spychając z czołowego miejsca poprzednika - pada Xbox 360. Co się w nim zmieniło? Przede wszystkim design. Jest większy i jeszcze lepiej przylega do ręki. Opływowy kształt został zamieniony na nieco bardziej kanciasty. Długie godziny przed komputerem czy konsolą nie stanowią już wyzwania, dłonie nie ślizgają się na urządzeniu. 

Pad Xbox One jest droższy od swojego poprzednika - to oczywiste, ale w niektórych sklepach pojawiają się duże promocje, dzięki czemu Pad wychodzi naprawdę korzystnie. Promocje możesz śledzić za pośrednictwem porównywarek cen. Za przykład posłuży nam Ceneo, gdzie promocje pad Xbox One są praktycznie cały czas.

Nie jest on może tak tani jak poprzedni model, ale gra jest na pewno warta świeczki. Pada można bowiem personalizować dowolnie! Wystarczy nakładka, żeby dodać mu charakteru.

KONTAKT / AUTOR
Szałowe Ceny
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy